تشریفات | خدمات مجالس | تشریفات مجالس

آمار بازدید

مجموع548714

تشریفات جشن ها

 

 

 تشریفات جشن ها

 در برگزاری مراسم جشن تولد هم نظیر مراسم عروسی ،‌استفاده ازخلاقیت جهت طراحی و دیزاین فضای مراسم از اهمیت خاصی برخوردار است. در بسیاری از کشورهای جهان،‌هیچگونه محدودیت سنی برای برگزاری مراسم جشن تولد وجود ندارد و برای هر سنی   می توان این مراسم را با سبک های متفاوت برگزار نمود. سبک های متفاوت به کاربرده شده در دیزاین و تزیین مکان جشن ، استفاده از گروه موسیقی متناسب و هماهنگ با سلیقه صاحبان جشن،‌ استفاده از گروه فیلمبرداری و عکاسی ، به کارگیری بازی ها ،‌سرگرمی ها و حتی مسابقات مفرح و شادی بخش برای جشن،‌همه و همه در کنار هم می توانند یک شب رویایی و به یاد ماندنی را برای میهمانان و صاحبان جشن ها فراهم نمایند.

 برگزاری جشن تولد کودکان و بزرگسالان از دیگر خدمات تخصصی موسسه خدمات مجالس گل سرخ می باشد.

مهمترین خدمات ارایه شده توسط همکاران گروه تشریفات گل سرخ در برگزاری مراسم جشن تولد کودکان عبارت است از :

 

  • بادکنک آرایی تولد : بادکنک آرایی به معنای آرایش بادکنک ها در مراسم جشن تولد کودک به سبک و شیوه ای خاص می باشد که این آرایش از تنوع بسیاری از نظر تم و همچنین رنگبندی برخوردار است و هر یک از این نمونه ها به محل برگزاری جشن تولد ،‌زیبایی و جلوه ای خاص می بخشد. بادکنک های به کار برده شده در تشریفات جشن تولد از تنوع خاصی برخوردارند که معروفترین این نمونه ها عبارتند از بادکنک های فویلی و فرم دار و بادکنک های هلیومی
  • تم تولد : تم جشن تولد در حقیقت عبارت است از شخصیت کارتونی به همراه رنگ مورد علاقه فرزندتان . کودکان معمولا با دیدن فیلم های کارتونی و یا خواندن کتاب ها ،‌الگویی برای خود در نظر می گیرند که به راحتی می توان این الگوی آنها را شناخت و با به نمایش گذاشتن این الگو در جشن تولد آنها ، به فرزندانمان ثابت کنیم که به افکارشان احترام می گذاریم .
  • دی جی جشن تولد: یکی دیگر از مسایل مطرح شده در تشریفات تولد کودک عبارت است از معرفی گروه های موزیک ( دی جی خانم و آقا ) جهت برگزاری جشن تولد به همراه گلچینی از موزیک های شاد کودکانه وهمینطور سیستم های صوتی 
  • عکاسی و فیلمبرداری تولد : فیلمبرداری و تهیه عکس از مراسم جشن تولد به منظور ثبت خاطره ای ماندگاراز شب برگزاری جشن تولد یکی دیگر از مواردی است که در برگزاری جشن تولد باید به آن اهمیت داد.
  • انتخاب کترینگ جشن تولد : می توانیم به راحتی با انتخاب یک کترینگ مورد اعتماد ، تهیه و طبخ غذاهای جشن تولد را با آسودگی خاطر به آنها بسپاریم .
  • گریم کودک :‌ گریم کودک یا نقاشی روی صورت یکی دیگر از مواردی است که برای برگزاری جشن تولد در نظر گرفته می شود . برای گریم صورت و بدن کودکان می توان از شخصیت های کارتونی مورد علاقه آنها استفاده کنیم.
  • استند شخصیت های کارتونی : تهیه استند از شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان در سایزهای مختلف ( سایز کوچک برای قرارگرفتن در روی میز و سایز بزرگ تر به منظور قرارگرفتن در کنار میز ) از دیگر خدمات ارایه شده در هنگام برگزاری جشن تولد می باشد.

 

 .

 

                    

                                      

تماس با تشریفات و خدمات مجالس گل سرخ

مدیریت تشریفات  گل سرخ : سعید نادری ، میترا کامرانی

موبایل تشریفات گل سرخ : 09128356112

ایمیل تشریفات و خدمات مجالس گل سرخ  :

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

 ساعت تماس : 11 صبح تا 12شب

خواهشمندیم ،حضور در دفتر موسسه با تعیین وقت قبلی باشد.


Facebook Google plus LinkedIn Twitter  پینترستاینستاگرام
image01