تشریفات | خدمات مجالس | تشریفات مجالس

آمار بازدید

مجموع490846

خدمات مجالس

خدمات مجالس

خدمات مجالس گل سرخ افتخار دارد که از طریق ارائه خدمات مجالس نظیر معرفی باغ و باغ تالارها ، ارائه انواع غذا های ایرانی و فرنگی و کلیه خدمات مجالس مربوط به آن ( نظیر ارائه انواع سالاد ، دسر ، نوشیدنی های شام و پذیرایی ) ، میوه و شیرینی مراسم ، گل آرایی سالن ، محوطه و کلیه دیزاین های خدمات مجالس ، به کارگیری مهمانداران تحصیل کرده و ماهردر امر پذیرایی ، اجرای انواع سفره عقدهای سنتی و مدرن ، طراحی و اجرای انواع جایگاه عروس و داماد ، طراحی و اجرای انواع ورودی مدعوین و عروس وداماد ، طراحی و اجرای انواع بار شمع و میز یادبود ، معرفی بهترین ها در موزیک عروسی و همچنین ارائه مدرن ترین سیستم های نورپردازی موزیک ، معرفی کادر حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری و سایر موارد خدمات مجالس عروسی در قالب یک پکیج کامل ، در بهتر برگزار شدن مراسم شما گام بر می دارد.

خدمات مجالس گل سرخ مفتخر است که به عنوان انتخاب شما جهت برگزاری مراسم عروسی ،نامزدی ،عقد کنان و حنابندان برگزیده شود و اجرا و برگزاری مراسم شما را به نحو احسن عهده دار گردد. پکیج های پیشنهادی خدمات مجالس گل سرخ جهت برگزاری مجالس و مراسم شما متنوع می باشد که از طریق مراجعه به دفتر این موسسه می توانید از این تنوع در منوها مطلع گردید و با توجه به سلیقه و میزان بودجه اختصاص داده شده به این امر از بین منوهای پیشنهادی خدمات مجالس گل سرخ ، منوی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین مشاوران این موسسه در انتخاب فوق الذکر ، شما را همراهی نموده تا از طریق انتخاب بهترین گزینه ، وقت و هم بودجه خود را به نحو احسن و مطلوب مدیریت نمایید. این موسسه جهت برگزاری مجالس شما 5 منو و یک منوی ویژه در نظر گرفته است که از طریق سایت این موسسه ، بخش منو ها می توانید از کم و کیف این پکیج ها مطلع گردید. هر پکیج شامل موارد ذیل می باشد که در هریک از آنها همزمان با افزایش شماره منو ، خدمات ارائه شده در آن منو نیز به تبعیت از آن افزایش می یابد. به عنوان مثال در منوی یک این موسسه ، به عنوان نوشیدنی پذیرایی میهمانان ، شربت در نظر گرفته شده که در منوی دو، این آیتم به آب میوه ارتقاء یافته است. همچنین تعداد غذاهای ارائه شده در هر منو با توجه به بالارفتن شماره منو افزایش می یابد. موارد ارائه شده در هر پکیج عروسی به قرار ذیل می باشد:

   غذا و سالاد ، دسر و نحوه ارائه آن ، نوشیدنی شام ، نوشیدنی پذیرایی ، میوه ، شیرینی و کیک ، جایگاه عروس و داماد، ورودی میهمانان ، ورودی عروس و داماد ، گل آرایی ، طراحی و دیزاین موارد مجلس ، مهماندار، سفره عقد، ظروف و هدایای هر پکیج که به صورت خاص در هر یک از آنها ارائه گردیده است.

مناسب ترین قیمت های خدمات مجالس را همراه با بالاترین کیفیت در خدمات مجالس گل سرخ می یابید. بدین ترتیب کافی است که با خیالی آسوده تمام برنامه ریزی های مراسم خود را به ما بسپارید.

 

خدمات مجالس

 

 

تماس با تشریفات و خدمات مجالس گل سرخ

مدیریت تشریفات گل سرخ : سعید نادری ، میترا وحید کامرانی

موبایل تشریفات گل سرخ : 09128356112

تلفن دفتر : 02188995213

ایمیل :

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

 ساعت تماس : 9 صبح تا 10 شب

خواهشمندیم ،حضور در دفتر موسسه با تعیین وقت قبلی باشد.


Facebook Google plus LinkedIn Twitter  پینترستاینستاگرام
image01