تشریفات | خدمات مجالس | تشریفات مجالس

آمار بازدید

مجموع476761

باغ تالارهای غرب تهران

          باغ تالارهای غرب تهران عمدتا در منطقه گرمدره واقع شده اند البته تعدادی باغ به صورت پراکنده از کیلومتر 12 جاده مخصوص تا کیلومتر 24 که شروع منطقه گرمدره می باشد ، واقع شده اند . به طور کلی از مشخصه های مهم باغ تالارها که در مجموع انتخاب آنها را نسبت به سایر باغ ها در اولویت قرار می دهد ، می توان به موارد ذیل اشاره نمود : 

  • نزدیک بودن باغ تالار یا دسترسی آسان به آنها
  • برخورداری از فضای سبز زیبا 
  • دارا بودن سالن زیبا ، مجلل و مجهز با گنجایش دلخواه شما ، به عبارتی باغ تالار منتخب شما عروس و دامادهای گرامی می بایستی که در درجه اول سالنی با ظرفیت تعداد میهمانان شما داشته باشد. 
  • دارا بودن پارکینگ مجزا،مستقل و بزرگ جهت پارک ماشین میهمانان عروسی
  • برخورداری از سیستم گرمایشی و سرمایشی مدرن و تهویه مناسب سالن باغ تالار 
  • برخورداری سالن از تعداد کافی رختکن و همچنین سرویس های بهداشتی مجهز و مدرن به صورت مجزا برای خانم ها و آقایان
  • دارا بودن استیج مناسب ،‌شکیل و زیبا  جهت گروه موزیک و نورپردازی مناسب پیست رقص و همچنین سالن باغ تالار
  • نورپردازی مناسب محوطه باز باغ تالار به صورتی که در شب ، زیبایی خاصی به محوطه باغ ببخشد.
  • و در نهایت برخورداری از امنیت کافی جهت برگزاری مراسم                                              

در ادامه به معرفی باغ تالارهای معروف و زیبای منطقه غرب می پردازیم

   باغ تالار باران : سالن باغ عروسی باران با ظرفیت 400 نفر از سقف بلند و فضایی زیبا برخوردار است . سالن شام شیک و مجلل باغ عروسی باران به صورت مجزا از سالن اصلی قرار دارد. ظرفیت پارکینک این باغ حدود 300 نفر می باشد. فضای باز و محوطه سبز باغ باران بسیار زیبا و منحصر به فرد است ، به طوری که ماشینها در بدو ورود از یک محوطه بسیار زیبا و جنگلی عبور می کنند. یکی از نقاط تمایز باغ تالار باران ، وجود ماکتی زیبا و بزرگ از برج ایفل در محوطه باغ است. در فصل تابستان می توان از فضای جلوی این ماکت جهت برگزاری مراسم عقد استفاده نمود و در زمستان عمدتا مراسم عقد در داخل سالن برگزار می شود. پیست رقص باغ عروسی باران در عین زیبایی و وسعت قابل توجه به صورت ال ای دی می باشد. استیج موزیک باغ باران در بهترین قسمت سالن واقع شده است . TV شهری از دیگر امکانات باغ باران می باشد که امکان پخش زنده مراسم و پخش کلیپ را فراهم نموده است . نورپردازی حرفه ای ، وجود رختکن ،‌سیستم گرمایش و سرمایش مناسب ، ژنراتور برق و آتلیه فیلم و عکس مجهز از دیگر امکانات باغ باران به شمار می آیند.

 

   باغ تالار ستاره طلایی ماندگار : این باغ تالار زیبا در نزدیکی تهران قرار دارد و از مسیری کاملا سرراست برخوردار می باشد.باغ عروسی ستاره طلایی دارای دو سالن کاملا مجزا ، بسیار زیبا و شیک با ظرفیت 500 نفر می باشد.  از ویژگی های این باغ می توان به نورپردازی کاملا حرفه ای و  فوق العاده زیبای سالن ، سالن ورودی مسقف و نورپردازی شده ، فضای سبز زیبا و نورپردازی شده همراه با آبنما وبا امکان چیدمان میزهای میهمان و سفره عقد در فضای باز ،‌ سن موزیک با نورپردازی کاملا حرفه ای و زیبا ، 100 متر فضای قهوه خانه  سنتی شیک وبا دیواره شیشه ای همراه با  دکوراسیون مخصوص درفضای باغ ،‌ سرویس های مجزای ایرانی و فرنگی ، پارکینگ اختصاصی با ظرفیت بالا و پارکبان اشاره نمود .

 باغ تالار بیست : این باغ تالارزیبا و مجلل در محدوده شهرقدس در نزدیکی جاده مخصوص واقع شده است. از ویژگی های این باغ تالار برخورداری از فضای سبزبسیار زیبایی است که شکوه و جلوه خاصی به آن بخشیده است. عروس و داماد و میهمانان برای ورود به سالن این باغ تالار از فضای سبز زیبای آن گذر می کنند و طراحی و دیزاین ورودی عروس و داماد دراین فضای سبز ، زیبایی خاصی به آن می بخشد.


 باغ تالارخوبان : این باغ تالارزیبا با ظرفیت 450 نفر و ظرفیت پارکینگ 300 ماشین ، دریکی از بهترین خیابان های گرمدره با دسترسی عالی قراردارد.از ویژگی های این باغ تالار می توان به سالن بسیار لوکس ،‌مدرن با سقف بلند همراه با نورپردازی عالی ،‌تلویزیون شهری ،‌پیست رقص ال ای دی ، استیج زیبا جهت گروه موزیک ،‌ سالن شام بسیار مجلل و وسیع در مجاورت سالن پذیرایی ، ورودی عروس و داماد مسقف همراه با تزیین ثابت ریسه نور، آلاچیق شیشه ای جهت برگزاری مراسم عقد ،‌چایخانه سنتی بسیار زیبا ، مستقر در فضای باغ  و مستقل از سالن ،‌استفاده از چمن مصنوعی و آبنماهای زیبا در فضای باغ اشاره نمود. پارکینگ این باغ تالار از ظرفیتی معادل 200 خودرو برخوردار است.

سالن مجلل و زیبای باغ تالار خوبان با طراحی منحصر بفرد و سقفی بلند و با ظرفیت 400 نفر ، فضایی بسیار زیبا را جهت پذیرایی از میهمانان مراسم شما فراهم نموده است . باغ عروسی خوبان از یک فضایی دنج و بسیار زیبا جهت طراحی و استقرار سفره خانه سنتی خود استفاده کرده است. سالن شام این باغ بسیار مجلل و به صورت مجزا و در کنار سالن پذیرایی این باغ استقرار یافته است. محل برگزاری مراسم عقد در باغ تالار خوبان ، به صورت یک آلاچیق شیشه ای با چشم اندازی از فضای زیبای باغ و عمارت باغ خوبان در نظر گرفته شده است. استیج موزیک در سالن باغ عروسی خوبان ، در بهترین قسمت سالن واقع شده و امکان استفاده از بندهای موزیک حرفه ای را فراهم نموده است. همچنین پیست رقص مدرن و زیبای سالن خوبان به صورت ال ای دی طراحی شده است. TV شهری مدرن این باغ تالار با ابعادی بزرگ ،‌امکان پخش زنده مراسم و کلیپ های عروسی شما را فراهم نموده است. از دیگر امکانات باغ تالار خوبان ، نورپردازی حرفه ای و زیبای سالن و فضای باغ ، سیستم گرمایش و سرمایش مناسب ، ژنراتور برق ، رختکن و آتلیه می باشد.

 

  باغ تالار777 : این باغ تالار زیبا با ظرفیت حداکثر 700 نفرمنطقه گرمدره واقع شده است.از ویژگی های بارز این باغ تالار می توان به سالن بزرگ شیک و مجلل ،‌ورودی عروس و داماد بسیارزیبا ، مکان مستقل از سالن و مجهز در محوطه باغ برای چیدن سفره عقد ،‌ سفره خانه بسیار زیبا و مجهز در فضای باغ ،سالن شام مجهز و بزرگ در مجاورت سالن پذیرایی،  پارکینگ بزرگ خودرو با ظرفیت بیش از 200 خودرو و ... اشاره نمود . 

باغ تالار دانیال ( باغ سعادت ) : این باغ عروسی زیبا با فضایی مفرح و دلباز در منطقه ای خوش آب و هوا ، در منطقه گرمدره و در حدود کیلومتر 22 جاده مخصوص واقع شده است . سالن پذیرایی این باغ بسیار زیبا و شیک می باشد و از ظرفیتی تا حدود 500 نفر برخوردار است . پارکینگ این باغ تالار از ظرفیتی حدود 200 خودرو برخوردار است.  

 باغ تالار گیلاس: علت نامگذاری این باغ به دلیل وفوردرختان گیلاس در این باغ تالار می باشد. زیبایی و سرسبزی این باغ تالار در اواخر اسفندماه و اوایل فروردین ماه باعث وجه تمایز این باغ تالار با سایر باغ تالارها شده است. سالن   بسیار زیبا و شیک این باغ تالار با سقف اکوستیک از ظرفیتی تا حدود 350 نفر برخوردارمی باشد.از مشخصه های دیگر این سالن می توان به استیج موزیک مجهز ،‌ پیست رقص ال ای دی ،‌ نورپردازی دیجیتال وجایگاه عروس و داماد بسیار زیبا آن اشاره نمود. 

باغ تالار فرمانیه : این باغ تالار در منطقه گرمدره واقع شده واز ظرفیتی معادل 250 نفر برخوردار است. از ویزگی های سالن این باغ تالار،‌ برخورداری از سقف بلندی است که امکان استفاده ازادوات فیلمبرداری از بالا را مهیا می سازد.این باغ تالار از جمله باغ تالارهایی است که برای چیدن سفره عقد ، یک فضای مجزا و مستقل در محوطه سرسبز باغ پیش بینی نموده است. سالن شام این باغ تالار در مجاورت سالن پذیرایی واقع شده و برای تعداد 250 نفر کاملا مناسب است. فضای سنتی این باغ نیز به صورت کاملا مدرن طراحی گردیده و امکان قرارگیری آتلیه عکاسی را در خود فراهم آورده ، همچنین در ساعاتی از مراسم از این فضای سنتی به صورت لابی نیز می توان استفاده نمود. پارکینگ این باغ تالار از ظرفیتی معادل 80 خودرو برخورداراست .

باغ تالار موناکو: این باغ تالار زیبا در منطقه گرمدره واقع شده و از ظرفیتی معادل 250 نفر برخوردار است.طراحی فضای سبز این باغ ما شباهت زیادی با مزارغ آمریکایی دارد.سالن پذیرایی این باغ لوکس و زیبا بوده و از سقفی بلندی برخوردار است که این فضا را در ارتباط با استفاده از ادوات فیلمبرداری قوی نموده است . همچنین این سالن مجهز به تلویزیون شهری ، ال ای دی کف ،‌استیج بسیار زیبا جهت موزیک به همراه نورپردازی حرفه ای فضا و استیج بسیار زیبایی جهت عروس و داماد می باشد. طراحی استخر و فضای سبز زیبا در ورودی عروس و داماد این باغ ، زیبایی خاصی به این فضا بخشیده است . از ویزگی های دیگر این باغ می توانیم به  ظرفیت بالای پارکینگ آن اشاره نماییم. که حدود 300 خودرو را در بر می گیرد.

باغ تالار آرامش: این باغ تالار کوچک و زیبا با طراحی کاملا سنتی در منطقه گرمدره واقع شده است. دو سالن این باغ تالاراز ظرفیتی معادل 150 نفر برخوردار است . سالن شام این باغ تالار در مجاورت سالن پذیرایی واقع شده و درانتهای آن محوطه  سنتی باغ تالار قرار دارد. این باغ تالار فاقد فضای سبز در اطراف خود می باشد اما دارای یک فضای باز زیبا و کوچک  ، همراه با آبنما می باشد که به منظور استفاده میهمانان مراسم در نظر گرفته شده و همچنین از این فضای زیبای کوچک جهت چیدمان بازارچه سنتی می توان بهره برد. ورودی عروس و داماد در این باغ تالار کوچک بوده که به درب پارکینگ منتهی می گردد. از مشخصه های این باغ برخورداری از یک پارکینگ مستقل جهت پارک ماشین میهمانان می باشد.به هر حال ، اگر به دنبال یک باغ تالار کوچک با قیمت مناسب می باشید می توانید حتما این باغ تالار را در گزینه های خود قرار دهید. 

باغ تالار ماه و خورشید: این باغ تالار زیبا با سالنی به ظرفیت حداکثر 250 نفر، با کلیه امکانات درنزدیکی تهران قرار دارد. امکانات این باغ تالار شامل فضاهای طراحی شده آبشار و آبنما در سالن شام ، استخر ،‌فضای چمن مصنوعی به مساحت 350 متر ، امکان چیدمان سفره عقد در فضای باز ،‌ میز و صندلی پلیمری و شیشه ای همراه با ظروف درجه یک هتلی ،‌ جایگاه و ورودی عروس و داماد شیک و زیبا ، استیج موزیک زیبا و پارکینگ مستقل می باشد .

 

 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

 

                                                                               

 

 

 

 

تماس با تشریفات و خدمات مجالس گل سرخ

مدیریت تشریفات گل سرخ : سعید نادری ، میترا وحید کامرانی

موبایل تشریفات گل سرخ : 09128356112

تلفن دفتر : 02188995213

ایمیل :

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

 ساعت تماس : 9 صبح تا 10 شب

خواهشمندیم ،حضور در دفتر موسسه با تعیین وقت قبلی باشد.


Facebook Google plus LinkedIn Twitter  پینترستاینستاگرام
image01