تشریفات | خدمات مجالس | تشریفات مجالس

آمار بازدید

مجموع548714

باغ تالارهای گرمدره ( غرب تهران )

          باغ تالارهای گرمدره ( باغ تالارهای غرب تهران ) 

به طور کلی از مشخصه های مهم باغ تالارها که در مجموع انتخاب آنها را نسبت به سایر باغ ها در اولویت قرار می دهد ، می توان به موارد ذیل اشاره نمود : 

 • نزدیک بودن باغ تالار یا دسترسی آسان به آنها
 • برخورداری از فضای سبز زیبا 
 • دارا بودن سالن زیبا ، مجلل و مجهز با گنجایش دلخواه شما ، به عبارتی باغ تالار منتخب شما عروس و دامادهای گرامی می بایستی که در درجه اول سالنی با ظرفیت تعداد میهمانان شما داشته باشد. 
 • دارا بودن پارکینگ مجزا،مستقل و بزرگ جهت پارک ماشین میهمانان عروسی
 • برخورداری از سیستم گرمایشی و سرمایشی مدرن و تهویه مناسب سالن باغ تالار 
 • برخورداری سالن از تعداد کافی رختکن و همچنین سرویس های بهداشتی مجهز و مدرن به صورت مجزا برای خانم ها و آقایان
 • دارا بودن استیج مناسب ،‌شکیل و زیبا  جهت گروه موزیک و نورپردازی مناسب پیست رقص و همچنین سالن باغ تالار
 • نورپردازی مناسب محوطه باز باغ تالار به صورتی که در شب ، زیبایی خاصی به محوطه باغ ببخشد.
 • و در نهایت برخورداری از امنیت کافی جهت برگزاری مراسم                                              

 


در ادامه به معرفی باغ تالارهای غرب تهران  می پردازیم

   باغ تالار شماره یک

سالن باغ عروسی  با ظرفیت 400 نفر از سقف بلند و فضایی زیبا برخوردار است . سالن شام شیک و مجلل و به صورت مجزا از سالن اصلی قرار دارد. ظرفیت پارکینک این باغ حدود 300 نفر می باشد.

 • فضای باز و محوطه سبز باغ  بسیار زیبا و منحصر به فرد است ، به طوری که ماشینها در بدو ورود از یک محوطه بسیار زیبا و جنگلی عبور می کنند. یکی از نقاط تمایز باغ تالار ، وجود ماکتی زیبا و بزرگ از برج ایفل در محوطه باغ است. در فصل تابستان می توان از فضای جلوی این ماکت جهت برگزاری مراسم عقد استفاده نمود و در زمستان عمدتا مراسم عقد در داخل سالن برگزار می شود. پیست رقص باغ عروسی  در عین زیبایی و وسعت قابل توجه به صورت ال ای دی می باشد. استیج موزیک  در بهترین قسمت سالن واقع شده است . TV شهری از دیگر امکانات باغ  می باشد که امکان پخش زنده مراسم و پخش کلیپ را فراهم نموده است . نورپردازی حرفه ای ، وجود رختکن ،‌سیستم گرمایش و سرمایش مناسب ، ژنراتور برق و آتلیه فیلم و عکس مجهز از دیگر امکانات به شمار می آیند.

 


   باغ تالارشماره دو

این باغ تالار زیبا در نزدیکی تهران قرار دارد و از مسیری کاملا سرراست برخوردار می باشد.  باغ عروسی  دارای دو سالن کاملا مجزا ، بسیار زیبا و شیک با ظرفیت 500 نفر می باشد. 

 • از ویژگی های این باغ می توان به نورپردازی کاملا حرفه ای و  فوق العاده زیبای سالن ، سالن ورودی مسقف و نورپردازی شده ، فضای سبز زیبا و نورپردازی شده همراه با آبنما وبا امکان چیدمان میزهای میهمان و سفره عقد در فضای باز ،‌ سن موزیک با نورپردازی کاملا حرفه ای و زیبا ، 100 متر فضای قهوه خانه  سنتی شیک وبا دیواره شیشه ای همراه با  دکوراسیون مخصوص درفضای باغ ،‌ سرویس های مجزای ایرانی و فرنگی ، پارکینگ اختصاصی با ظرفیت بالا و پارکبان اشاره نمود .

 


 باغ تالار شماره سه

این باغ تالارزیبا و مجلل در محدوده شهرقدس و در نزدیکی جاده مخصوص واقع شده است. از ویژگی های این باغ تالار برخورداری از فضای سبزبسیار زیبایی است که شکوه و جلوه خاصی به آن بخشیده است. عروس و داماد و میهمانان برای ورود به سالن این باغ تالار از فضای سبز زیبای آن گذر می کنند و طراحی و دیزاین ورودی عروس و داماد دراین فضای سبز ، زیبایی خاصی به آن می بخشد.

 


 باغ تالار شماره چهار

این باغ تالارزیبا با ظرفیت450 نفر ، دریکی از بهترین خیابان های گرمدره با دسترسی عالی قراردارد.از ویژگی های این باغ تالار می توان به سالن بسیار لوکس ،‌مدرن با سقف بلند همراه با نورپردازی عالی ،‌تلویزیون شهری ،‌پیست رقص ال ای دی ، استیج زیبا جهت گروه موزیک ،‌ سالن شام بسیار مجلل و وسیع در مجاورت سالن پذیرایی ، ورودی عروس و داماد زیبا ، آلاچیق شیشه ای جهت برگزاری مراسم عقد ،‌چایخانه سنتی بسیار زیبا ، مستقر در فضای باغ  و مستقل از سالن ،‌استفاده از چمن مصنوعی و آبنماهای زیبا در فضای باغ اشاره نمود. پارکینگ این باغ تالار از ظرفیتی معادل 200 خودرو برخوردار است.

 • سالن مجلل و زیبای باغ تالار  با طراحی منحصر بفرد و سقفی بلند و با ظرفیت 450 نفر ، فضایی بسیار زیبا را جهت پذیرایی از میهمانان مراسم شما فراهم نموده است . باغ عروسی  از یک فضایی دنج و بسیار زیبا جهت طراحی و استقرار سفره خانه سنتی خود استفاده کرده است. سالن شام این باغ بسیار مجلل و به صورت مجزا و در کنار سالن پذیرایی این باغ استقرار یافته است. محل برگزاری مراسم عقد به صورت یک آلاچیق شیشه ای با چشم اندازی از فضای زیبای باغ و عمارت باغ در نظر گرفته شده است. استیج موزیک  در بهترین قسمت سالن واقع شده و امکان استفاده از بندهای موزیک حرفه ای را فراهم نموده است. همچنین پیست رقص مدرن و زیبای سالنبه صورت ال ای دی طراحی شده است. TV شهری مدرن این باغ تالار با ابعادی بزرگ ،‌امکان پخش زنده مراسم و کلیپ های عروسی شما را فراهم نموده است. از دیگر امکانات باغ تالار ، نورپردازی حرفه ای و زیبای سالن و فضای باغ ، سیستم گرمایش و سرمایش مناسب ، ژنراتور برق ، رختکن و آتلیه می باشد.

 


  باغ تالارشماره پنج 

این باغ تالار زیبا با ظرفیت حداکثر 700 نفر درمنطقه گرمدره واقع شده است.از ویژگی های بارز این باغ تالار می توان به سالن بزرگ شیک و مجلل ،‌ورودی عروس و داماد بسیارزیبا ، مکان مستقل از سالن و مجهز در محوطه باغ برای چیدن سفره عقد ،‌ سفره خانه بسیار زیبا و مجهز در فضای باغ ،سالن شام مجهز و بزرگ در مجاورت سالن پذیرایی،  پارکینگ بزرگ خودرو با ظرفیت بیش از 200 خودرو و ... اشاره نمود .


 

باغ تالارشماره شش

این باغ تالار  با مساحتی بالغ بر 5000 متر مربع در بهترین منطقه گرمدره با دسترسی عالی و همچنین مزیت نزدیکی به اتوبان تهران - کرج و جاده مخصوص کرج واقع شده است. سالن باغ تالار با سقفی بلند به ارتفاع 6 متر از طراحی منحصر به فرد و لوکس ، نقاشی های زیبا بر روی دیوار و نورپردازی عالی برخوردار می باشد و همراه با سایر امکانات ، فضایی بسیار لوکس و دلنشین را جهت پذیرایی از میهمانان شما مهیا نموده است. سالن شام  نیز بسیار زیبا و مجلل و مجزا از سالن پذیرایی طراحی گردیده و با دکوری شیک تزیین شده است. پارکینگ باغ تالار  با مساحت 5000 متر مربع ، حدود 300 ماشین را در خود جای می دهد.

 • سفره خانه این باغ عمارت بسیار بزرگ و با دیزاین مراکشی و سقف عربی ، بسیار زیبا و خاص می باشد. نمای باغ عمارت  بسیار زیبا و منحصر به فرد است و اخیرا در سال 2018 طراحی و اجرا گردیده است. این نما در بین باغ تالارهای منطقه بسیار خاص و ویژه می باشد. پیست رقص باغ وسیع بوده و با رباط های سقفی نورپردازی می گردد. استیج موزیک در بهترین بخش سالن پیش بینی گردیده و بدین ترتیب امکان فعالیت گروه های حرفه ای موزیک را فراهم نموده است. به منظور برگزاری مراسم عقد در این باغ تالار ، آلاچیقی بزرگ و بسیار زیبا طراحی و اجرا گردیده که چشم اندازی زیبا به باغ تالار بخشیده و همچنین این مکان در پاییز و زمستان به دلیل محصور شدن با شیشه ، فضایی دلچسب را برای برگزاری مراسم عقد شما عزیزان فراهم نموده است. TV  شهری با ابعادی بزرگ و بسیار زیبا از دیگر امکانات موجود در سالن باغ تالار  می باشد که امکان پخش زنده مراسم و همچنین کلیپ را فراهم نموده است .نورپردازی حرفه ای سالن ها و فضای محوطه باغ از دیگر امکانات این عمارت زیبا می باشد.  سایر امکانات باغ تالار عبارت است از سیستم سرمایش و گرمایش حرفه ای و بسیار عالی ، رختکن ، آتلیه ، سرویس های بهداشتی مخصوص خانم ها و آقایان و همچنین ژنراتور برق می باشد.

 


 باغ تالار شماره هفت

علت نامگذاری این باغ به دلیل وفوردرختان گیلاس در این باغ تالار می باشد. زیبایی و سرسبزی این باغ تالار در اواخر اسفندماه و اوایل فروردین ماه باعث وجه تمایز این باغ تالار با سایر باغ تالارها شده است. سالن   بسیار زیبا و شیک این باغ تالار با سقف اکوستیک از ظرفیتی تا حدود 350 نفر برخوردارمی باشد.از مشخصه های دیگر این سالن می توان به استیج موزیک مجهز ،‌ پیست رقص ال ای دی ،‌ نورپردازی دیجیتال وجایگاه عروس و داماد بسیار زیبا آن اشاره نمود.

 


باغ تالار شماره هشت

این باغ تالار در منطقه گرمدره واقع شده واز ظرفیتی معادل 250 نفر برخوردار است. از ویزگی های سالن این باغ تالار،‌ برخورداری از سقف بلندی است که امکان استفاده ازادوات فیلمبرداری از بالا را مهیا می سازد.

 • این باغ تالار از جمله باغ تالارهایی است که برای چیدن سفره عقد ، یک فضای مجزا و مستقل در محوطه سرسبز باغ پیش بینی نموده است. سالن شام این باغ تالار در مجاورت سالن پذیرایی واقع شده و برای تعداد 250 نفر کاملا مناسب است. فضای سنتی باغ تالار نیز به صورت کاملا مدرن طراحی گردیده و امکان قرارگیری آتلیه عکاسی را در خود فراهم آورده ، همچنین در ساعاتی از مراسم از این فضای سنتی به صورت لابی نیز می توان استفاده نمود. پارکینگ باغ تالار از ظرفیتی معادل 80 خودرو برخورداراست .

 


 باغ تالار شماره نه

 این باغ تالار  با مساحتی بالغ بر 8 هزار متر مربع در منطقه گرمدره واقع شده و از ظرفیتی معادل 250 نفر برخوردار است. از ویزگی های این باغ تالار می توانیم به  ظرفیت بالای پارکینگ آن اشاره نماییم که حدود 300 خودرو را در بر می گیرد.

 • نمای سالن باغ تالار با سنگ های زیبا طراحی شده و از نورپردازی خاصی برخوردار است.سالن شام این باغ تالار با دیزاین شیک و مدرن به صورت مجزا از سالن اصلی طراحی گردیده است. طراحی فضای سبزباغ تالار  شباهت زیادی با مزارغ آمریکایی دارد.سالن پذیرایی این باغ لوکس و زیبا بوده و از سقفی بلندی برخوردار است که این فضا را در ارتباط با استفاده از ادوات فیلمبرداری قوی نموده است . سالن باغ تالار مجهز به تلویزیون شهری ، ال ای دی کف ،‌استیج بسیار زیبا و وسیع جهت موزیک به همراه نورپردازی حرفه ای فضا می باشد.TV شهری این باغ تالار امکان پخش زنده مراسم و پخش کلیپ را فراهم نموده است.  طراحی استخر و فضای سبز زیبا در ورودی عروس و داماد ، زیبایی خاصی به این فضا بخشیده است . محل برگزاری سفره عقد در باغ تالار در تابستان بسیار زیبا می باشد و با مجسمه های سنگی تزیین شده است. از دیگر امکانات باغ تالار می توان به نورپردازی حرفه ای سالن و فضای باغ ، سیستم گرمایش و سرمایش ، ژنراتور برق ، رختکن مجهز و آتلیه اختصاصی اشاره نمود.

 


باغ  شماره ده

این باغچه با مساحتی بالغ بر 2000 متر مربع و با طراحی کاملا سنتی ، در بهترین منطقه گرمدره از نظر دسترسی واقع شده است. پارکینگ این باغ کوچک ظرفیتی معادل 100 ماشین را داراست.

 • دو سالن این باغ از ظرفیتی معادل 150 نفر برخوردار است . این سالن ها  با تزیینی خاص ، به منظور مراسم های کوچک طراحی گردیده . سالن شام این باغ در مجاورت سالن پذیرایی واقع شده و درانتهای آن محوطه  سنتی باغ قرار دارد. این فضای باغچه مانند فاقد فضای سبز در اطراف خود می باشد اما دارای یک فضای باز زیبا و کوچک  ، همراه با آبنما می باشد که به منظور استفاده میهمانان مراسم در نظر گرفته شده و همچنین از این فضای زیبای کوچک جهت چیدمان بازارچه سنتی می توان بهره برد. از مشخصه های باغ ، طراحی تونلی غارمانند است که به منظور ورودی عروس و داماد در نظر گرفته شده ، البته ورودی اصلی  عروس و داماد در این باغ کوچک بوده که به درب پارکینگ منتهی می گردد. در سالن اصلی این فضای باغچه مانند و در مجاورت جایگاه عروس و داماد می توان ، طراحی و چیدن سفره عقد عروس و داماد را انجام داد. همچنین این سالن مجهز به استیج کوچک جهت فعالیت گروه های موزیک کوچک می باشد. از دیگر امکانات این فضای باغچه مانند می توان به نورپردازی فضا، ال ای دی کف ، سیستم گرمایش و سرمایش ، ژنراتور برق ، رختکن و آتلیه اشاره نمود.  به هر حال ، اگر به دنبال یک باغ کوچک با قیمت مناسب می باشید می توانید حتما این باغ  را در گزینه های خود قرار دهید. 

به منظور رزرو باغ  ، با دفتر تشریفات گل سرخ به شماره 09128356112 تماس حاصل فرمایید.

 


باغ تالار شماره یازده

باغ عروسی  با مساحتی بالغ بر 10 هزار متر مربع در بهترین منطقه گرمدره از نظر دسترسی واقع شده است. پارکینگ این باغ تالار ظرفیت حدود 300 ماشین را دارد. نمای زیبای باغ تالار  با الهام از نمای کاخ سفید در سال 2015 طراحی گردیده و بسیار زیبا و خاص می باشد.

 • سالن پذیرایی باغ تالار با ظرفیت حدود 400 نفر ، از طراحی منحصر به فردی برخوردار است. دیزاین خاص ، سقف بلند 6 متری ،‌نورپردازی های زیبا بر روی سقف ، امکان تعویض رنگ دیواره های سالن ( 12 رنگ ) از ویژگی های منحصر به فرد سالن باغ تالار فردوس به شمار می آیند که مجموعا فضایی بسیار خاص جهت پذیرایی از میهمانان شما را فراهم نموده است. سالن شام باغ تالار به صورت مجزا از سالن اصلی واقع شده و از طراحی بسیار زیبا و شیک برخوردار می باشد.  فضای باز باغ عروسی  ، ترکیبی از درختان بلند ، چمن طبیعی و چمن مصنوعی است که همراه با نورپردازی های زیبا در فضا ، وجود برکه و استخر در فضای باغ ، جلوه ای خاص به آن بخشیده و در فصول گرم سال نظیر بهار و تابستان می تواند جهت پذیرایی از میهمانان در نظر گرفته شود. سفره خانه باغ  از دیزاین و طراحی بسیار زیبا برخوردار است و فضایی دلنشین را جهت پذیرایی از میهمانان شما همراه با چای ، قلیان و تنقلات فراهم نموده است.  محل برگزاری سفره عقد را در فصل تابستان معمولا بر روی استخر زیبا و منحصر به فرد و در فصول سرد سال در داخل سالن و با گذر از پله هایی لوکس و زیبا در نظر می گیرند.  استیج موزیک باغ تالار  بسیار زیبا و خاص و در بهترین بخش سالن پذیرایی واقع شده و امکان استفاده از بندهای موزیک حرفه ای را فراهم نموده است. پیست رقص باغ عروسی  بسیار وسیع ، به شکل دایره ای طراحی گردیده و مجهز به ال ای دی های بسیار زیبا می باشد. tv شهری از دیگر امکانات باغ عروسی  می باشد که امکان پخش زنده مراسم و پخش کلیپ ها را فراهم نموده است. نورپردازی فوق حرفه ای ، سیستم گرمایش و سرمایش ، ژنراتور برق ، رختکن  و آتلیه از دیگر امکانات باغ  به شمار می آیند.

 


 باغ تالار شماره دوازده

این باغ عروسی زیبا  با ظرفیت 400 تا 500 نفر ، با نمایی طراحی شده به شکل تاج پادشاهی و استفاده از طراحی و نمادهای رومی ، فضاهای سبز وسیع ، آبنماها و آبشارهای زیبا و جذاب ، نورپردازی های خاص و منحصر به فرد فضاهای باغ و سالن ها و دیزاین های ویژه 4 فصل ، یکی از زیباترین و خاص ترین باغ تالارهای منطقه گرمدره به شمار می آید. این باغ تالار زیبا در سال 1395 فعالیت خود را آغاز نموده است.

 • پارکینگ اختصاصی باغ تالار،  ظرفیت 200 خودرو را دارد. در حقیقت پارکینگ و محل پارک ماشین میهمانان دقیقا در ابتدای ورودی یعنی پشت در اصلی قرار دارد . در مجموع نمای زیبای باغ عروسی ، عبور از فضاهای کلاسیک و سایر نماهای رومی و نورپردازی های گرم و طلایی همگی در موفق بودن این باغ تالار عروسی در منطقه غرب ( گرمدره ) موثر واقع شده اند. بنابراین اگر به دنبال مراسمی به یادماندنی ، ایده آل و متفاوت هستید، در کنار سایر باغ تالارها حتما از این مجموعه هم دیدن فرمایید.  از دیگر امکانات باغ تالار می توان به این موارد اشاره نمود: دسترسی آسان و سریع از طریق جاده مخصوص کرج  ، محوطه سبز و لاکچری  ،‌فضای بسیار ویژه برای برگزاری مراسم عقد در فضای باغ   ، سفره خانه سنتی مجهز و مدرن  ،  سالن شام لوکس و مجهز که به صورت مجزا از سالن پذیرایی طراحی گردیده است.

 


  عمارت  شماره سیزده 

 این عمارت  با ظرفیت تقریبی 400 نفر و مساحت 10 هزار مترمربع ، در بهترین منطقه گرمدره از نظر دسترسی واقع شده است. پارکینگ اختصاصی این عمارت ظرفیت 300 ماشین را دارد.

 • سالن پذیرایی عمارت با سقفی بلند همراه با نورپردازی های لوکس و همچنین نقاشی های فوق العاده زیبا بر روی سقف ، زیبایی خیره کننده ای را به مکان پذیرایی از میهمانان این عمارت بخشیده است. سالن شام عمارت  به صورت مجزا از سالن اصلی طراحی شده و از دکوری بسیار شیک برخوردار است.  نمای عمارت به دلیل استفاده از آجر و سنگ و همچنین طراحی ستون های بلند،  بسیار زیبا و منحصر به فرد است . در فضای باز عمارت  ، استخرهای متعددی طراحی شده و همچنین امکان استفاده از درشکه عروس نیز در این عمارت فراهم می باشد.  محل برگزاری سفره عقد در عمارت ،‌ اتاق شیشه ای فوق العاده زیبایی است که به صورت یک جزیره در میان استخر بزرگ واقع گردیده است.  مکان پیست رقص عمارت  دارای نورپردازی های رباطی از سقف می باشد. استیج موزیک عمارت  نیز بسیار زیبا و وسیع می باشد و در بهترین قسمت سالن واقع شده و امکان استفاده از بندهای موزیک حرفه ای را نیز فراهم نموده است.   TV شهری با ابعادی بزرگ از دیگر امکانات عمارت می باشد که امکان پخش زنده مراسم و همچنین کلیپ مراسم را فراهم نموده است. این عمارت از نورپردازی های فوق حرفه ای جهت سالن ها و فضاها برخوردار است.  همچنین از دیگر امکانات نظیر سیستم گرمایش و سرمایش ،‌ژنراتور برق ، رختکن و آتلیه نیز برخوردار می باشد.

 


  باغ تالار شماره چهارده 

این باغ تالار به مساحت 10 هزار متر مربع و با ظرفیت 250 تا 300 نفر در منطقه گرمدره واقع شده است. پارکینگ این باغ تالار از ظرفیتی معادل 200 خودرو برخوردار است. نمای باغ تالار در سال 2017 طراحی گردیده و بسیار زیبا و باشکوه می باشد.

 • سالن پذیرایی باغ تالار با سقفی بلند به ارتفاع 6 متر و نورپردازی لوکس بر روی دیوار از طراحی منحصر به فردی برخوردار است. سالن شام این باغ تالار نیز به صورت مجزا از سالن پذیرایی و با دکوری شیک طراحی گردیده است.  محل برگزاری سفره عقد باغ تالار در تابستان در فضای باغ و در محل یک آلاچیق زیبا در نظر گرفته شده که این فضا در زمستان با شیشه محصور می گردد.  پیست رقص در سالن پذیرایی به صورت بسیار وسیع و در قالب ال ای دی طراحی گردیده است. استیج موزیک نیز در باغ تالار در بهترین بخش سالن واقع شده و امکان استفاده از بندهای موزیک حرفه ای را فراهم نموده است.   TVشهری با ابعادی عالی از دیگر امکانات باغ تالار می باشد که امکان پخش زنده مراسم و پخش کلیپ را فراهم نموده است. نورپردازی حرفه ای ، سیستم گرمایش و سرمایش ، ژنراتور برق ، رختکن و آتلیه اختصاصی از دیگر امکانات باغ تالار می باشد.

 


  باغ تالار شماره پانزده

این باغ تالار با مساحت 3 هرار مترمربع در بهترین منطقه گرمدره از نظر دسترسی واقع شده است. سالن پذیرایی این باغ تالار زیبا با گنجایش حدود 300 نفر میهمان از سقف بلند و طراحی لوکس برخوردار است. پارکینگ این باغ تالار می تواند حدود 100 الی 150 ماشین را در خود جای دهد.

 • فضای باز باغ تالار به دلیل پوشش چمن مصنوعی در کل باغ و آبنمای زیبا که در این فضا طراحی گردیده ، بسیار زیبا می باشد و در نگاه اول نظر شما را به خود جلب می کند. نمای سالن باغ نیز با سنگ های زیبایی طراحی گردیده است. محل برگزاری مراسم عقد کنان در فصول گرم سال در این باغ تالار در فضای باز و در یک آلاچیق فوق العاده زیبا تعبیه گردیده و در زمستان می توانیم این مراسم را در داخل سالن برگزار کنیم. استیج موزیک باغ تالار در بهترین بخش جلویی سالن واقع شده و پیست رقص آن نیز به صورت ال ای دی طراحی گردیده است.TV شهری ، نورپردازی حرفه ای ، سیستم گرمایش و سرمایش مدرن ، ژنراتور برق ، رختکن و آتلیه از دیگر امکانات این باغ تالار به شمار می آید.

  

 

 


 

 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

 

                                                                               

 

 

 

 

تماس با تشریفات و خدمات مجالس گل سرخ

مدیریت تشریفات  گل سرخ : سعید نادری ، میترا کامرانی

موبایل تشریفات گل سرخ : 09128356112

ایمیل تشریفات و خدمات مجالس گل سرخ  :

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

 ساعت تماس : 11 صبح تا 12شب

خواهشمندیم ،حضور در دفتر موسسه با تعیین وقت قبلی باشد.


Facebook Google plus LinkedIn Twitter  پینترستاینستاگرام
image01